Ručne. Kreatívne. S láskou od maminky. 🙂 Aj tak sa dá nazvať nová šitá kolekcia zvieratiek s originálnym odkazom. Mrkni na to, ako môžeš svojej polovičke, kamarátovi, rodičom… skrášliť svet. 4 nové rozmery šitých výrobkov sa oplatí vidieť.

1. Skry sa originálne

Veľký brat sa pozerá…možno známa veta z literatúry možno pravdy trochu. Len si vstúp do svedomia a povedz koľkokrát si proste len tak bezdôvodne prekryl webku papierikom len pre pokoj v duši? ? Podľa prieskumu spoločnosti Kaspersky Lab si pri práci s počítačom zakrýva webkameru každý piaty užívateľ. Náhoda?

Myslím, že… by sme sa na to nemali pozerať tak tragicky. Predsa len nám ešte zostáva možnosť spraviť si tento svet plný kamier a obmedzení trochu roztomilejším.

Napríklad prostredníctvom takejto antisledujúcej ovečky. A aké sú jej hlavné výhody?

Zabezpečí ti absolútnu anonymitu. ?

A to nie je všetko. Dneska vám ukážem len zopár roztomilých drobností, ktoré na vás už čakajú, doma ich však máme oveľa viac. Fantázii sa medze nekladú a pevne verím, že maminka zvládne aj šialenejšie kreácie presne podľa vašich predstáv. Tak čo, prosíš si vyšívaného slona na notebook? ?

Šikovné ruky tvorcu patria tentokrát mojej maminke, ktorá vytvorila všetky tieto malé šité zvieratká ideálne pre zakrytie kamery notebooku, na použitie ako záložku do knihy, či ako samotný darček na pamiatku dokonca i s vyšívaným popiskom alebo menom. Husté však? ^_^

2. Rodina

Tak takúto roztomilú fotku som prednedávnom dostala od maminky. Mačacia rodinka zdobí naše okno v kuchyni a vždy sa rozrastá a ubúda o jedného člena. Dobrú náladu mi robia už len tie spokojné tváričky s úsmevom od ucha k uchu. A čo je na tom všetkom najkrajšie? Kravatu pánovi kocúrovi poctivo viazal ocko!

3. Daruj drobnosť

Už si niekomu dnes vyznal, že ho máš rád? Tak poďme, do toho! Dní je málo a lásky veľa. Každá drobnosť sa počíta. ♥️

4. Pre študentov

Seminárky, ročníkovky, bakalárky, či diplomovky. Kruté oberanie o čas každého študenta, ktoré mu prinesie titul a po odovzdaní víťazoslávny pocit. A že sa ten čas vlečie, vlečie, vlečie a ……. vlečie. Možno podobne ako ručne šitý slimáčik slimáčik.

Mne robia radosť každý deň, budú aj tebe?

Pokiaľ máš záujem o niektoré z nich, tak napíš na email: sona.snircova62@gmail.com  a ja to odkážem tej správne osobe. 🙂

Vaša Soňa #dneskakreatívne #mámšikovnúmaminku