Teším sa, že vám môžem predstaviť krásnu iniciatívu firmy ZELENKA – preklady, tlumočení a jazykové kurzy, ktorá každoročne originálne predstavuje svoju firmu. Tentokrát do svojho nápadu zapojili aj moje plátna a farby. Obrázy tak dostali tú česť a slúžia ako prostriedok k podpore Prekladateľov bez Hraníc (Translators without Borders) na medzinárodnej konferencii tekom 2017 v nemeckom Stuttgarte. 🙂 ️?
Tato nezisková organizácia pomáha ľuďom po celom svete napríklad behom epidémií, prírodných katastrof alebo vojnových konfliktov. Pokiaľ máte chuť a čas môžete sa pripojiť a podporiť ich na stránke: https://www.justgiving.com/fundraising/tekom ️?.

Veľkoformátové originálne „omalovánky“ sa skladajú z 3 obrazov, ktoré dohromady tvoria tzv. triptych. Ten znázorňuje hodnoty ako spoľahlivosť, otvorenosť, ochota, poctivosť, priateľstvo, humor, empatia a dôvera. Je však samozrejme na každom z vás, aké pocity si z obrázkov odnesiete. Pokiaľ chcete spolu so mnou nahliadnuť „pod pokličku“ tvorby, nižšie na vás čaká video, ktoré mi pomohol natočiť šikovný Tomáš Danihel. (Pre lepší zážitok si pustite v kvalite HD)

https://www.facebook.com/sonasnircova.sk/videos/1132118836918554/?hc_ref=ARS1luA29aJAM9_3oz_Py1p2QiwSP7tWnRloYFuhJClpgqqg2QLXEqqySZPlxpeRIr0&fref=nf

 

Kreslím a maľujem preto, že chcem robiť ľuďom radosť prostredníctvom toho, čo sa snažím robiť s láskou a najlepšie ako viem. Preto ma vždy najviac potešia krásne slová, ktoré sa ku mne následne dostanú. Ako napríklad tieto:

This is Soňa Šnircová, the artist who created amazing pieces we brought to the world’s largest event in the technical communications industry #tekom in Stuttgart to support Translators without Borders this year. We are blown away by the exceptional job she did in depicting our values, openness, trust, empathy, and humor.

We’re so excited that visitors of tekom are coloring these pictures with us and donating to the Translators without Borders – An organization that helps people from all over the world during wars, epidemics and natural disasters. Every donator stands a chance to take one of these home!  You’re gonna love her art, as much as we do, thank you Soňa!

antistresové omalovánky

Ja ďakujem a teším sa na ďalšie krásne projekty.

Vaša S.

logo Soňa Šnircová