Predstavte si, že ste práve objavili a kúpili nádherný obraz, príde k vám návšteva, je prítmie, panuje pohodová atmosféra a zábava. Nik si však váš kúsok, ktorý ste dnes ulovili nevšimol, umenie, ktoré sme si s hrdosťou priniesli domov totiž zahalila tma.

Chýba – svetlo.

Zostávame krásne i v tme – Sme svietiace obrazy.

I takto sa dá opísať moja myšlienka robiť veci zase trochu inak. Odpoveď na svoju nevyslovenú túžbu som našla v báze fosforeskujúcich farieb v kombinácii s akrylom. A mám z toho obrovskú radosť, vy?

           

Stále tvrdím, že príroda čaruje najkrajšie a preto bola sama príroda jedna z mojich inšpirácii. Hviezdy a mesiac sú v noci zástupcami dôležitého slnka, svietiť preto museli aj na mojich obrázoch. 🙂

Tí, ktorí ma poznajú vedia ako milujem tanec. Obdivujem tú nekonečnú ľahkosť pohybu. Tanec je podľa mňa najkrajšie vyjadrenie pocitov človek v tichosti. Teraz už aj po tme…

Novinkou je i ručná výroba malých darčekových stojanov, ktoré sú skvelým darčekom pre vašich blízkych. Môžete si na menší formát ideálny k tomuto stojanu dať namaľovať alebo krásnym písmom napísať odkaz, ktorý bude svietiť v tme rovnako krásne ako napríklad táto kvetinka:

    

Ako som k tomuto nápadu ale vôbec prišla? Môj „markeťácky“ pohľad na vec sa asi nezaprie. Pri nákupe reklamného priestoru sa uvažuje i nad tým, ktorú billboardovú plochu si vybrať. Okrem rôznych faktorov sa zvažuje v zimných mesiacoch i osvetlenie plochy. Nastáva tu totiž otázka, na koľko bude reklama výhodná, keď ju o 17:00 už nik neuvidí. Obrazy hoci reklamou nie sú, ale každý z nás si občas rád urobí prítmie.

Dúfam, že sa Vám novinky v tvorbe páčia a budem sa tešiť na vaše reakcie a odozvy. Maľovanie a kreslenie je nikdy nekončiaca studňa možností, tak vám prajem krásny a inšpiratívny týždeň!

http://gph.is/1eMfYHF

Vaša Soňa #farbičky – čarbičky